Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 w Zespole Szkół w Zawoni

03 września 2018 roku w Zespole Szkół w Zawoni odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019. Była Msza św. Zabrzmiał pierwszy w tym roku szkolny dzwonek. Pani Dyrektor Marlena Zielińska- Ząb serdecznie powitała gości, uczniów, nauczycieli i rodziców życząc im sukcesów w nowym roku szkolnym. Następnie głos zabrała pani Wójt Gminy Zawonia Agnieszka Wersta.
Po uroczystości wszyscy uczniowie udali się do swoich klas na spotkania z wychowawcami.
Cieszymy się, że udostępniony został nam parter budynku szkolnego, że dzieci mogą się uczyć w nowo wyremontowanych salach. Dzięki temu, w tym roku szkolnym, uniknęliśmy zmianowości.
Życzymy wszystkim wielu sukcesów w roku szkolnym. Nauczycielom wyrozumiałości i cierpliwości, a uczniom zapału w zdobywaniu wiedzy.