Spotkanie z kameleonem w grupie dzieci 4-letnich.

Witajcie! Mam na imię Edek i jestem kameleonem. Należę do rodziny gadów z grupy jaszczurek, posiadam umiejętność zmiany ubarwienia. Mam chwytny ogon, ruchome oczy i zrośnięte palce, którymi podtrzymuję się gałęzi. (źródło Internet)

Ostatnio odwiedziła mnie grupa „Motylków” i „Żuczków”. Początkowo zdziwiła mnie ich wizyta, gdyż owady służą mi głównie do jedzenia. Po chwili okazało się, że dziećmi są przyjaźnie nastawione, wręcz mną zaciekawione. Doskonale spędziłem czas: przedszkolaki brały mnie na ręce, głaskały i bacznie obserwowały.

Serdeczne podziękowania dla kameleona Edka oraz jego właścicieli Pana Mirosława Koch i syna Eliasza za pomoc w organizacji zajęć dydaktycznych składają dzieci z grupy „Motylków” i „Żuczków” wraz z wychowawczyniami. 🙂