Spotkanie z pisarką

Dnia 15 grudnia 2017r. odbyło się spotkanie autorskie z poetką i bajkopisarką, panią Wiesławą Kuciębą. W spotkaniu uczestniczyły dzieci z klas I-III oraz klas zerowych.

Pani Wiesława Kucięba jest autorką bajek dla dzieci: „Brzydkie czy ładne”, „Nie tylko cacanki”, „Mistrzem być”, „Ja krasnoludek oświadczam”, „Sierżant Uśmiech” oraz „Gdzie jest Mikołaj”. W trakcie spotkania autorka opowiadała o swojej twórczości, pokazywała barwne ilustracje i czytała fragmenty swoich książek. Nie zabrakło też ulubionej przez autorkę zabawy słowem, czyli rymowanek-zgadywanek, chętnie odgadywanych przez dzieci. Na zakończenie spotkania uczniowie wręczyli autorce kwiaty, dyplom w podziękowaniu za spotkanie. Oczywiście były też autografy i możliwość zakupienia książeczek.

Spotkanie z Wiesławą Kuciębą było ciekawym przeżyciem i dobrą zabawą. Może wśród nas też znajduje się przyszły pisarz lub poeta? Czas pokaże.