Wycieczka klas zerowych do lasu

Dnia 18 października uczniowie klas zerowych wraz z wychowawczyniami, paniami Bożeną Pamułą i Mirellą Sosnowską-Rychlewicz wybrali się na wycieczkę do Ośrodka Badań Środowiska Leśnego i Hodowli Zwierząt Łownych w Złotówku.

Naszym przewodnikiem był pan Krzysztof Hulewicz – kierownik ośrodka. Dzieci miały okazję obserwować tam różne zwierzęta i dowiedzieć się wielu ciekawych historii o lesie i jego mieszkańcach. Pan Krzysztof ciekawie o tym opowiadał. Na zakończenie wycieczki pan leśniczy zagrał nam różne sygnały łowieckie.

W drodze powrotnej do szkoły odwiedziliśmy również ścieżkę edukacyjno-przyrodniczą w Grochowej. Serdecznie podziękowaliśmy panu Krzysztofowi i w radosnych nastrojach wróciliśmy do szkoły.