Z życia klasy IIIa Sp

31 marca 2017 roku wspólnie z klasą III c byliśmy na wycieczce w Marcinowie u ” Wuja Mariana”. Obejrzeliśmy zbiory muzealne, których jest bardzo dużo.  Są stare i przepiękne. Właściciel oprowadził Nas po muzeum, opowiedział wiele ciekawych wydarzeń i pięknie grał na harmonii i perkusji. Wspólnie śpiewaliśmy, tańczyliśmy i świetnie bawiliśmy się na placu zabaw, który znajduje się obok muzeum. Wycieczkę zakończyliśmy ogniskiem i pieczeniem kiełbasek.

Następnym ważnym wydarzeniem był występ naszej klasy i klasy II c w czasie apelu z okazji Świąt Wielkanocnych. Przygotowaliśmy świąteczny program artystyczny dla uczniów, nauczycieli i rodziców naszej szkoły pod kierunkiem naszych pań: pani Elżbiety Masternak i Aleksandry Maksymiuk. Program bardzo się podobał. Byliśmy zadowoleni, że wszystko się udało.