Informacja o realizacji projektu „Nowoczesna edukacja w szkołach podstawowych i gimnazjalnych gminy Zawonia” w Zespole Szkół w Zawoni

W Zespole Szkół w Zawoni realizowany jest projekt   „Nowoczesna edukacja w szkołach podstawowych i gimnazjalnych gminy Zawonia”. Projektem objęci są uczniowie klas I – III i IV – VI szkoły podstawowej oraz klas I – III gimnazjum.

W ramach projektu „Nowoczesna edukacja w szkołach podstawowych i gimnazjalnych gminy Zawonia” odbywają się następujące zajęcia pozalekcyjne:

• dla klas I – III szkoły podstawowej
  1. Na tropie nauki;
  2. Matematyka – wyrównawcze;
  3. Matematyka – wyrównawcze;
  4. Kodowanie od najmłodszych lat;
  5. Język angielski;
  6. Zajęcia logopedyczne;
  • dla klas IV – VI SP
  1. Matematyka – wyrównawcze;
  2. Język angielski;
  3. Zajęcia logopedyczne;
  4. Zajęcia z psychologiem;
  5. Zajęcia przyrodniczo – ekologiczno – matematyczne;
  6. Robotyka i programowanie;
  • dla klas I – III gimnazjum
  1. Matematyka – wyrównawcze;
  2. Matematyka – rozwijające;
  3. Robotyka i programowanie;
  4. Zajęcia przyrodnicze;
  5. Język angielski;
  6. Przedsiębiorczość i doradztwo.

Na stronie szkoły w zakładce projekty zamieszczony jest harmonogram zajęć na marzec 2017r. Harmonogramy takie będą ukazywały się każdego miesiąca, aby mieli Państwo informację o zajęciach i czasie ich trwania.

W ramach projektu uczniowie mają zapewnione również dowozy do miejsca zamieszkania po zajęciach.