Z życia klasy IIa SP

Czerwiec był miesiącem bogatym w różne uroczystości i imprezy szklone. Rozpoczęliśmy go od obchodów Dnia Dziecka. W naszej szkole odbyły się zawody sportowe klas I-VI, w których my też braliśmy udział. Tomasz Faraniec i Zofia Borycka stanęli na podium, zdobywając II i III miejsca. Następnie 3 czerwca wybraliśmy się na wycieczkę do Wrocławia, gdzie zwiedzaliśmy Afrykarium. Było bajecznie. Zdjęcia z wyjazdu umieściła już klasa II b, z którą tam byliśmy. Są piękne. Jeśli ktoś jeszcze tam nie był, polecamy. Warto się  tam wybrać. 10 czerwca w naszej szkole gościli rodzice, którzy zostali przez nas i naszą panią Olę zaproszeni na spotkanie z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty. Przy kawie, pysznym cieście zaprezentowaliśmy program artystyczny, piosenki, wiersze, tańce. Było bardzo przyjemnie, niektórzy rodzice nawet się wzruszyli. Po występie oczywiście były gromkie brawa, a później wręczyliśmy prezenty przez nas przygotowane (można obejrzeć zdjęcia z naszego występu w załączeniu). 17 czerwca wybraliśmy się na wycieczkę do Krośnic. Jechaliśmy prawdziwą kolejką wąskotorową, oglądaliśmy park krajobrazowy i byliśmy w Muzeum minerałów. Wyjazd był bardzo udany. W ramach zakończenia naszego klasowego projektu czytelniczego „Pożeracze Liter” odwiedziliśmy Bibliotekę Gminną w Zawoni, gdzie pani Anna Buczak opowiedziała nam wiele ciekawostek na temat książek.

Czeka nas jeszcze wspólne ognisko klasowe, które zaplanowaliśmy na 22 czerwca. Potem już tylko uroczyste zakończenie roku szkolnego i upragnione wakacje.

Wszystkim pracownikom Zespołu Szkół w Zawoni życzymy udanego wypoczynku, a naszym koleżankom i kolegom – super wakacji.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

image99image88image19image14image13image12image9image3image4image5image8image17image2image

20160606560 20160606559 20160606558 20160606557 20160606556