Informacja dla rodziców

DRODZY RODZICE
Uprzejmie Państwa informuję, że w naszej placówce będzie gościł zespół wizytatorów Kuratorium Oświaty we Wrocławiu, który przeprowadzi ewaluację zewnętrzną w Przedszkolu w Zawoni.
Ewaluacja zewnętrzna polega na zbieraniu i analizowaniu informacji
na temat funkcjonowania przedszkola.
Jednym z elementów badania jest ankieta skierowana do rodziców. Ankieta jest anonimowa. Może być wypełniana on-line lub w wersji papierowej do pobrania u wychowawczyń grup. Ankietę należy wypełnić w dniach
od 06 czerwca 2016r. od godz. 8.00 do 16 czerwca 2016r. do godz. 23.00
(w przypadku ankiety papierowej prosimy o zwrot ankiet do 16 czerwca 2016 r. do godz. 11.00). Do wypełnienia ankiety on-line należy uruchomić przeglądarkę Google Chrome lub Mozilla. Informacje dotyczące wypełnienia ankiety on-line będzie można pobrać u wychowawczyń grup. Do badania ankietowego zapraszam rodziców wszystkich dzieci.
Rodziców, którzy chcieliby wypełnić ankietę on-line w placówce, zapraszamy w dniu 08 czerwca 2016r. w godz. 14.00 – 17.00 do Zespołu Szkół w Zawoni (sala komputerowa nr 8 przy holu głównym).
Wizytatorzy ds. ewaluacji starają się uzyskać pełny obraz funkcjonowania placówki. Przeprowadzana jest rozmowa z dyrekcją, nauczycielami, dziećmi, partnerami placówki. Istotnym elementem jest rozmowa z rodzicami w dniu
10 czerwca 2016r. o godz. 11.30 – 13.00, na którą zapraszam przedstawicieli Rady Rodziców z przedszkola.
Zależy nam na Państwa szczerych opiniach. Chcemy poznać Państwa zdanie. Wierzymy, że dzięki Państwa pomocy uda nam się wzmocnić i rozwijać naszą przedszkolną społeczność.

Marlena Zielińska- Ząb

Dodatkowych informacji udziela: sekretariat szkoły tel. 71/ 312 81 29