„Jasełka” w Przedszkolu w Zawoni

W dniu 12 stycznia w sali Gminnego Ośrodka Kultury i Bibliotece w Zawoni odbyło się przedstawienie jasełkowe. Na spektakl zostali zaproszeni babcie i dziadkowie przedszkolaków w związku z obchodzonym przez nich świętem. Wśród gości nie zabrało również Pani Wojt Agnieszki Wersta, Pani Dyrektor GOKiB w Zawoni Agnieszki Pawlaczyk, Pani Dyrektor Zespołu Szkół w Zawoni Marleny Zielińskiej – Ząb oraz drogich rodziców i mieszkańców gminy.

Dziękujemy Pani Dyrektor GOKiB w Zawoni za udostępnienie sali, nagłośnienia i dekoracji.

Serdeczne podziękowania dla rodziców za coroczną pomoc w organizacji uroczystości.

Podziękowania dla Pań wychowawczyń za przygotowanie dzieci.

Serdeczne podziękowania dla personelu przedszkola za pomoc w organizacji „Jasełek”.

Podziękowania dla pracowników technicznych Zespołu Szkół w Zawoni za ustawienie szopki.