OPPM – Ogólnopolska Prezentacja Projektów Młodzieżowych w Warszawie

W dniu 12 czerwca uczniowie pod opieką Anny Krawczyk brali udział w Ogólnopolskiej Prezentacji Projektów Młodzieżowych w Zamku Królewskim w Warszawie. Jest to ogromne wyróżnienie, ponieważ z całego kraju zaproszone zostały 52 grupy projektowe. Uczennice Wiktoria Sułkowska, Aleksandra Lichosik, Julita Antkowiak oraz Karolina Kaleta interesująco prezentowały efekty pracy szkolnego wolontariatu, przyciągały uwagę pracowników Centrum Edukacji Obywatelskiej oraz pozostałych uczestników OPPM. Wydarzenie oraz panująca tam atmosfera na pewno na długo pozostanie w pamięci i sercach naszych uczennic.  Wierzymy, że za rok też uda nam się zakwalifikować na Ogólnopolską Prezentację Projektów Młodzieżowych.