Z życia klas zerowych

Dzień Babci i Dziadka

„Moja Babcia i mój Dziadek to wspaniali są dziadkowie” – tymi słowami dzieci z klas zerowych w dniu 2 lutego rozpoczęły uroczystość związaną ze świętem Babci i Dziadka.

Dzieci bardzo wdzięcznie i szczerze wyraziły swoje przywiązanie i szacunek kochanym Babciom i Dziadkom prezentując program artystyczny. Uroczystość zakończyła się wspólny poczęstunkiem przy stole zastawionym domowym ciastem, przygotowanym przez rodziców.

Był to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale także dla zaproszonych gości. Dzień pełen wzruszeń, uśmiechu i radości.

Bal karnawałowy

Dnia 9.02.18 r. w klasach zerowych odbył się bal karnawałowy. Dzieci były pięknie przebrane w kostiumy bohaterów znanych bajek – dziewczynki były wróżkami, królewnami i motylkami, a chłopcy rycerzami i policjantami. Nie sposób wymienić wszystkich postaci. Kiedy zabrzmiały pierwsze rytmy muzyki, wszyscy  z wielką ochotą rozpoczęli tańce. Dużą atrakcją podczas balu były liczne i ciekawe konkursy.

Wszyscy bawili się znakomicie, w przerwach między tańcami, posilając się słodkimi przekąskami.

„Tłusty czwartek”