„Czy słowem można zranić?”

We wtorek, 07.11.2017r. w naszej szkole miało miejsce spotkanie profilaktyczne dla uczniów klas szóstych i  siódmych szkoły podstawowej oraz klasy drugiej i trzeciej gimnazjum. Pan Jacek Musiatowicz i jego syn Michał zaprosili nas na spotkanie profilaktyczne, ale w postaci koncertu rockowego przeplatanego przemyśleniami artysty na temat życia młodzieży. Artysta zwrócił szczególnie uwagę na brak pasji w życiu młodych ludzi, która może doprowadzić do uzależnienia. Podczas występu pan Jacek odwoływał się do przykładów z własnego życia, które to powinny stać się przestrogą dla widzów.  Uczniom szczególnie podobała się gra Michała Musiałowicza na gitarze elektrycznej.

Wtorkowe spotkanie profilaktyczne miało na celu wzbudzenie refleksji wśród młodzieży. Zaproszeni artyści przekonali słuchaczy, że warto rozwijać swoje zainteresowania, pasje, a eksperymentowanie z różnymi używkami prędzej czy później prowadzi do upadku.

Psycholog szkolny