Życzenia z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka

1-dzien-p-1

20 września obchodzimy Dzień Przedszkolaka. To ważny dzień, który dla dzieci jest okazją do świętowania, zabawy i radości z bycia Przedszkolakiem, a dla dorosłych, w tym wychowawców i opiekunów – czasem refleksji związanym z wychowaniem przedszkolnym.

Kochane Dzieci,
Przedszkole to bardzo ważny etap w życiu każdego z Was, to czas beztroskiej zabawy, odkrywania świata, poznawania jego tajemnic. W przedszkolu zawiązujecie pierwsze przyjaźnie, uczycie się wzajemnego szacunku i współpracy. Pragnę z tej okazji życzyć wszystkim przedszkolakom wielu cudownych chwil wypełnionych zabawą. Niech każdy dzień spędzony w przedszkolu z koleżankami i kolegami będzie po brzegi wypełniony radością!
Szanowni Nauczyciele i Rodzice, Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka jest wspaniałą okazją do świętowania nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych – nauczycieli i rodziców. Waszym wychowawcom życzę wiele satysfakcji z pracy w przedszkolu, by z pasją i prawdziwym zaangażowaniem pomagali najmłodszym odkrywać otaczający ich świat. Życzę, by nigdy nie brakowało im energii i zapału do pracy z dziećmi, by uśmiech towarzyszył im każdego dnia. Waszym rodzicom życzę by byli dumni patrząc jak rośniecie i rozwijacie Wasze talenty.

Dyrekcja Zespołu Szkół w Zawoni