Informacja o wynikach postępowania kwalifikacyjnego do I klasy Publicznego Gimnazjum w Zawoni

Informujemy, że lista osób zakwalifikowanych podczas postępowania rekrutacyjnego do klasy pierwszej z rozszerzonym językiem angielskim i do klasy pierwszej ogólnej Publicznego Gimnazjum w Zawoni jest wywieszona na tablicy w holu głównym Zespołu Szkół w Zawoni. Lista dostępna jest w godzinach pracy szkoły, tj. 7.30 – 15.00 w dni robocze od poniedziałku do piątku.
UWAGA!
Kandydaci zakwalifikowani do klasy pierwszej z rozszerzonym językiem angielskim Publicznego Gimnazjum w Zawoni dniach 18 i 19 lipca 2016r., muszą złożyć:
• oryginał świadectwa ukończenia szkoły podstawowej,
• oryginał zaświadczenia o wynikach sprawdzianu po klasie szóstej.
Brak oryginałów w/w dokumentów będzie skutkował skreśleniem z listy uczniów klasy pierwszej z rozszerzonym językiem angielskim.
W przypadku zwolnienia się miejsca w klasie pierwszej z rozszerzonym językiem angielskim osoby, które złożyły podanie do tej klasy, a nie zostały zakwalifikowane, będą mogły zostać przyjęte według kolejności uzyskanych punktów rekrutacyjnych.
Przypominamy także, że zgodnie z Zarządzeniem Dolnośląskiego Kuratora Oświaty Nr 2 z dnia 27 stycznia 2016r. w sprawie terminów rekrutacji do gimnazjów oraz terminów i zasad rekrutacji kandydatów do szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2016/2017 terminy postępowania uzupełniającego, a także terminy składania dokumentów do klas pierwszych gimnazjum znajdują się na stronie szkoły www.zawonia.edu.pl w zakładce Gimnazjum – Rekrutacja.
Dodatkowych informacji udziela sekretariat szkoły pod nr telefonu 71-312-81-29.