Prosimy o pomoc dla ucznia naszej szkoły.

Liczymy na otwarcie wszystkich serc ludzi dobrej woli.
Prosimy o przekazanie 1% podatku. Po 8 latach rak zaatakował Maciusia ponownie – tym razem leczenie jest jeszcze trudniejsze- guz powstał w mózgu w miejscu praktycznie niedostępnym ( wgryzł się w pień rdzenia mózgu) – ze względu na swoje umiejscowienie jest nieoperowalny, bez możliwości pobrania biopsji- walczymy z czasem. Zbieramy fundusze na terapię za granicą, która daje nadzieję na jego wyleczenie. Maciuś choć jest tak młodym chłopcem to ma już bagaż ciężkich doświadczeń na swoim koncie – operacja wycięcia guza z mózgu ( 2008 rok) chemia, naświetlania- które zrobiły ogromne spustoszenie w jego organizmie- uszkodziły słuch, wzrok i wiele innych narządów. Dzisiaj jest nieświadomy jeszcze swojej sytuacji, choć już z dużym niedowładem lewej strony, zmęczony badaniami, kroplówkami to wciąż uśmiechnięty. W imieniu, Maciusia i całej jego rodziny serdecznie dziękujemy – dyrekcja, nauczyciele, pracownicy administracyjno- obsługowi Zespołu Szkół w Zawoni.
Fundacja „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową ” KRS-0000086210
Nr konta-11 1160 2202 0000 0001 0214 2867 z dopiskiem Maciej Uchański